ارور های کولر گازی اجنرال

ارور کولر گازی اجنرال

کولر گازی از جمله لوازمی است که به صورت مکانیکی الکترونیکی تولید شده است و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در هوشمند سازی این دستگاه مشاهده میشود. به طوری که اسپلبیت های مورد استفاده در حال حاضر دارای مانیتور های هوشمند میباشند

مزایای پنل های مانیتور دار

کنترل دمای کولر گازی

اسپلیت های نسل جدید دارای سییتم اتوماتیک تنظیم سرمادهی و گرمادهی هستند به طوری که شما میتوانید دمای خانه خود را تنظیم کرده.این کار میسر نیست مگر با وجود مانیتور پنل که به راحتی بتوانید اعداد درجه را روی آن مشاهده کنید.یا اینکه میتوانید مود یا حالت کولر گازی خود را تنظیم کرده و یا تعویض کنید

نمایش ارور ها و مشکلات کولر گازی

از دیگر مزایای نمایشگر های کولر گازی آگاهی از عیب ها و ارور های کولر گازی است.تولید کنندگان کولر گازی های جدید با الکترونیکی کردن پنل ها عیب های کولر گازی را با استفاده از ارورکدها به شما نمایش دهند با این تکنولوژی دیگر نیازی نیست تا تکنسین ها تمام قطعات و قسمت های کولر گازی را جداگانه تست کنند.زیرا با دیدن کد ارور روی نمایشگر پنل اسپلیت به راحتی میتوانند آن قسمت از کولر گازی که با مشکل مواجه شده را پیدا کرده و به تعمیر یا تعویض آن بپردازند.

همانطور که اطلاع دارید همه شرکت ها در زمینه ها مختلف قوانین و چارچوب های خاص خود را دارند که تولید کنندگان کولر گازی هم از این قائده مثتسنی نیستند.به طوری که شرکت های معروف تولید کننده کولر گازی هرکدام بری معایب کولر گازی کد های مخصوص خو را دارند.

ما در فروشگاه کولر گازی بانه قصد داریم ارور های کولر گازی اجنرال و برند های مختلف را به شما ارائه دهیم.

                                                                                                      ارور های کولر گازی اجنرال

ارورهای کولر گازی اجنرال

E2-L2  سنسوری که روی پنل داخلی قرار دارد برای ست کردن دمای اتاق با درجه کولر گازی است.این ارور نشان میدهد که مشکلی در سنور به وجود آمده و نیاز به فیکس کردن یا تعویض دارد.درمواجهه با این ارور برق دستگاه را قطع کرده و با تعمیرکار درمیان بگذارید.

 E3-L1 سنسور لوله(ترموکوپل که داخل پنل قرار گرفته)وظیفه آن اطلاع رسانی به کمپرسور برای راه اندازی مجدد است.در صورت مشاهده این ارور فقط سیتم برق دستگاه را قطع کرده و از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

کمپرسور کولر گازی حیاتی تربن قسمت کولر گازی میباشد در مقاله وظیفه کمپرسور کولر گازی به صورت کامل در مورد کمپرسور توضیح داده شده .قابل توجه دوستان عزیز ارور های مربوط به کمپرسور را جدی بگیرید!!!

E4-L5  این کد خطا مربوط به کمپرسور میباشد و نشان دهنده غیر عادی بودن عملکرد کولر گازی است.با مشاهده این ارور به سرعت فیوز اصلی اسپلیت را قطع کرده و از یک تعمیرکار با تجربه استفاده کنید.

E5-L6 در فن داخلی مشکلی به وجود آمده است دربیشتر موارد این کد خطا،یا سیگنال به بورد ارسال نمیشود و یا برد داخلی با مشکل مواجه شده است.احتمال اینکه برد تعویض شود وجود دارد.

E6   مربوط به شیر برقی میباشد و یا برد الکترونیک با مشکل مواجه شده است.برق دستگاه را قطع کرده و با نمایندگی های مجاز تماس حاصل فرمایید

E7  سنسور داخل کمپرسور خراب شده یا از بین رفته است .این ارور نیاز به یک تعمیرکار مجرب دارد.

E8  زمانی که هوای اطراف کمپروسر بسیار گرم باشد به طوری که این گرما باعث شود دمای کمپرسور از حد مجاز افزایش یابد این ارور مشاهده میشود.شاید هم محافظ گرما به هردلیلی درست کار نمیکند .در صورت مشاهد این ارور دستگاه اکر درحال کار است آن را خاموش کنید زیرا ممکن است کمپرسور برای همیشه بسوزد.

E9  پمپ درین یا همان پمپ آن با مشکل مواجه شده ممکن است باعث ریزش اب از اطراف پنل داخلی شود.

 

ارور های انواع کولر گازی

ارورهای کولر گازی ال جی

ارورهای کولر گازی میتسوبیشی

ارور های کولر گازی جنرال

ارور های کولر گازی گری

ارور های کولر گازی سامسونگ

ارور های کولر گازی هایسنس

ارور های کولر گازی هیتاچی

مشاوره رایگان جهت خرید کولر گازی بانه

09186031815

09180133567

09187675210

خرید کولر گازی میتسوبیشی 2018 اینورتر

خرید کولر گازی گری 2018 اینورتر

خرید کولر گازی جنرال 2018 اینورتر

عمده فروشی ها