کولر گازی دو پنله

کولر گازی دو پنله چیست؟

کولر گازی های دو پنله، اتصال یک کمپرسور به دو پنل را در بر می گیرد. بنابراین دو پنل در داخل محیط وجود خواهد داشت. این دو پنل نام برده شده می توانند در محیط مختلف و نزدیک به هم قرار گرفته (مانند قرار گرفتن در فضای دو اتاق یک منزل و یا آشپزخانه و پذیرایی) و نهایتا به یک کندانسور مرتبط شوند.

استعلام قبمت  کولر گازی دو پنله بانه و قیمت کولر گازی 3 پنل با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت  از فروشگاه کولر گازی بانه .

به صورت خلاصه می توان گفت که کولر گازی های چند پنله زمانی کاربرد دارند که به دلایل برخی ضرورت ها نظیر حفظ ظاهر مرتب و زیبای نمای یک بنا و یا محدودیت فضا جهت نصب چند کمپرسور، جهت دو یا چند پنل داخلی ملزم به نصب صرفا یک کمپرسور باشیم.

                                                                                                                                                                           کولر گازی دو پنله

تفاوت کولر گازی چند پنله (مولتی اسپیلت ها) با کولر گازی تک پنل

اگر چنانچه کمپرسور و یا همان یونیت خارجی کولر گازی متصل به دو یا چند پنل داخلی باشد، از نوع مولتی اسپلیت ها می باشد. اما همانطور که می دانید در اسپیلت ها یا کولر گازی برای هر یونیت خارجی صرفا یک پنل داخلی می توان متصور شد.

در محصول مولتی اسپلیت های کولر گازی اجنرال، انواع ظرفیت از 14000 تا 45000 تک فاز قابل تولید و عرضه می باشد که بنا بر ظرفیت کمپرسور و یونیت خارجی آن از یک تا هشت پنل قابل اتصال است.

در محصول مولتی اسپلیت های کولر گازی گری، انواع ظرفیت از 14000 تا 45000 تک فاز قابل تولید و عرضه می باشد که بنا بر ظرفیت کمپرسور و یونیت خارجی آن از یک تا پنج پنل قابل اتصال است.

این گونه محصولات با دارا بودن یک قابلیت خاص، بیشتر مورد توجه خریداران قرار گرفته اند. به این ترتیب که این محصولات با بهره گیری از تکنولوژی اینورتر که به دلیل کنترل جریان مبرد بهره برده شده است؛ حین استفاده از یک یونیت داخلی مصرف کننده صرفا هزینه تهویه فضای مورد نظر را می پردازد. به بیان دیگر کمپرسور بنا بر درخواست مصرف کننده قابلیت تغییر ظرفیت دارد و می تواند ظرفیت را از طریق تنظیم دور موتور، همچنین جریان متغیر مبرد کنترل کند.

لازم به ذکر است به دلیل مخارج بالای استفاده از مولتی اسپیلت ها در عموم موارد، توصیه می شود استفاده از چند کولر گازی با یک پنل جایگزین استفاده از مولتی اسپیلت ها بشود. توصیه اکید داریم قبل از تصمیم گیری قطعی در مورد هر یک از موارد ذکر شده جهت اطمینان از نوع انتخاب خرید خود با کارشناسان فروشگاه کولر گازی بانه مشورت نمایید.

به طور خلاصه می توان گفت که مولتی اسپیلت ها محدودیت های جانمایی ندارند. می توان چندین پنل داخلی آن ها را به یک یونیت خارجی متصل کرد و در حفظ زیبایی فضای بیرونی و استفاده از کمترین فضای بیرونی از آن بهره برد و قطعا در این موارد نسبت به کولر گازی های تک پنله ارجحیت دارد اما میزان هزینه استفاده از مولتی اسپیلت ها به مراتب بیشتر از کولر گازی تک پنله تمام می شود.

کارشناسان ما در فروشگاه کولر گازی بانه با افتخار جهت ارائه راهنمایی های لازم جهت خرید کولر گازی شما در خدمت مشتریان محترم می باشند.

مشاوره رایگان جهت خرید کولر گازی بانه

09186031815

09180133567

09187675210

نحوه پایین مصرف برق در کولر گازی

ارور های کولر گازی اجنرال

خرید کولر گازی میتسوبیشی 2018 اینورتر

 ارورهای کولر گازی سامسونگ

ارورهای کولر گازی میتسوبیشی

خرید کولر گازی گری 2018 اینورتر

ارور های کولر گازی ال جی LG

ارورهای کولر گازی جنرال

خرید کولر گازی جنرال 2018 اینورتر

عمده فروشی ها