افزایش بازدهی کولر گازی

 افزایش کارایی کولر گازی

کولر گازی یکی از پر مصرف ترین کالاهای مورد استفاده در خانه می باشد.طبق پیش بینی مراکز مربوطه با افزایش تقاضای کولر گازی در سال های آینده مواجه خواهیم شد.این افزایش تقاضا جهان را با مشکل تامین انرژی مواجه خواهد کرد.با استقبال مردم از خرید کولر گازی گازی اینورتر انتظار میرود که در سال های آینده تمهیداتی برای کاهش مصرف برق کولر گازی لحاظ شود.با این حال شما میتوانید با رعایت نکاتی که در ادامه ذکر میشود بیشترین بازدهی را از کولرگازی خود داشته باشید و با کاهش مصرف برق هزینه های های خود را کاهش دهید.

بالا بردن راندمان کولر گازی

یکی از عمده سوالات مصرف کنندگان کولر گازی این است که چکار کنیم کولر گازی خنک کنه . برای پاسخ به این سوال ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.تهیه شده در وبسایت فروشگاه کولر گازی بانه.

برای افزایش بازدهی کولر گازی کارهای مختلفی باید انجام شود که از جمله این کار ها تعمیر و نگهداری کولر گازی می باشد.برای اینکه بتوانید به طور کامل با این موضوع آشنا شوید، پیشنهاد می شود مطلب نحوه پایین آوردن مصرف برق در کولر گازی را مطالعه فرمایید.

کانال تلگرام کولر گازی

کولر گازی در اینستاگرام

 

یکی از مهمترین موارد مهم در افزایش بازدهی کولر گازی انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ  می باشد. این به این معنی است که شما باید با توجه به مساحت خانه یا اداره خود، کولر گازی با توان مناسب را انتخاب کنید.زیرا اگر کولر گازی با توان بیشتر از نیاز محیط داخلی خود تهیه کنید موجب بلا استفاده بودن کارکرد کولر گازی می شود.اگر نمیدانید چه توانی از کولر گازی را بخرید لینک مشخص شده را کلیک کنید و یا با مشاورین ما در فروشگاه کولر گازی بانه تماس حاصل فرمایید.

برای اینکه فشار کمتری به کولر گازی وارد شود باید از روشن کردن همزمان  کولر گازی و وسایلی که تولید گرما میکنند تا حد ممکن خود داری کنید.زیرا این امر باعث میشود تا کمپرسور کارکرد بیشتری را برای خنک کردن خانه داشته باشد و به موازات آن مصرف برق به صورت چشمگیری افزایش می یابد.

یکی از اشتباهات عمده افراد در استفاده از کولر گازی روشن کردن دائم کولر گازی در طول روز می باشد.در صورتی که درصورت خالی بودن فضای داخلی باید کولر گازی را خاموش کرده تا از استفاده بی مورد از کولر گازی جلوگیری به عمل آید.این مشکل زمانی حاد میشود که کولر گازی روی دمای مناسبی نشده باشد تا در صورت رسیدن به دمای مناسب خاموش شود.و این باعث می شود کولر گازی روشن بماند و انرژی زیادی را تلف کند.

البته در نظر داشته باشید که کولر گازی های هوشمند که جدیدا به بازار عرضه شده اند، دارای چشم هوشمند بوده که در صورت عدم وجود افراد در خانه، کولر گازی خاموش میشود.

چگونه بفهمیم کولر گازی چند وات مصرف دارد

همانطور که در موارد قبل توضیح داده شد کارکرد دائم کولر گازی موجب افزایش مصرف برق و کاهش راندمان می شود.برای جلوگیری از آن کولر گازی خود را روی دمای مناسبی تنطیم کنید تا در صورت خنک شدن و رسیدن به دمای مورد نظر خاموش شود(در حالت عادی کولر گازی خود را روی دمای 18 تا 23 درجه تنظیم کنید(.

                                                                                       افزایش بازدهی کولر گازی

به هنگام شب که هوا نسبت به روز خنک تر است از حالت فن کولر گازی استفاده کنید.

در صورت امکان برای کولر گازی سایه بان تعبیه کنید.

کمپرسور کولر گازی را در مسیر باد قرار دهید تا بتواند به راحتی عمل تهویه را انجام دهد.

در حد امکان از تابش مستقیم نور خورشید به خانه جلوگیری کنید و پنجره ها را ببندید.

شما میتوانید با تماس با مشاورین ما در کولر گازی بانه، قیمت انواع کولر گازی در بانه را استعلام کنید و خرید کولر گازی اینترنتی مطمئنی داشته باشید.

شماره تماس کولر گازی بانه

09186031815

09180133567

09187675210

فرق کولرگازی اینورتر وی(Inverter V) با کولرهای دی.سی اینورتر(DC Inverter)

 نحوه پایین آوردن مصرف برق در کولر گازی

مقایسه کولر گازی پنجره ای با اسپیلت

محبوب بودن کولر گازی اسپلیت

مزایای کولر گازی در سلامت جامعه

 تاثیر افزایش قیمت دلار بر روی کولر گازی

 چرا کمپرسور کولر گازی کار نمیکند

معرفی انواع کمپرسور کولر گازی

 ارور های کولر گازی ال جی LG

ارورهای کولر گازی جنرال

تفاوت مبرد های کولر گازی و یخچال

 کولر گازی پرتابل

 علت بوی نامطبوع کولر گازی چیست؟

  کولر گازی اجنرال

خرید کولر گازی میتسوبیشی 2018 اینورتر

خرید کولر گازی گری 2018 اینورتر

خرید کولر گازی جنرال 2018 اینورتر

 

عمده فروشی ها