کیفیت کولر گازی در بانه

یکی از مهم ترین مسائلی که هموطنان عزیز هنگام خرید کولرگازی از بانه با آن مواجه می شوند در مورد کیفیت کولر گازی دربانه می باشد.به طوری که در برخی موارد خریداران کولر گازی دچار شک و شبهه می شوند در این مطلب قصد داریم که به صورت کامل این مسئله را تشریح کنیم و انتظار داریم در پایان این مطلب،خواننده پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت کرده باشد.

علت خرید کولر گازی از بانه

با وجود بسیاری از تبلیغات در راستای انتقاد از مرکز خرید بانه، ولی همچنان سالانه شاهد این هستیم که هموطنان عزیز برای خرید لوازم خانگی به این شهر زیبا و خوش آب و هوا مسافرت میکنند.یکی از دلایل روی آوردن مردم به خرید کولر گازی از بانه قیمت مناسب کولر گازی در بانه می باشد که در برخی موارد به نصف قیمت کولر گازی در شهرستان ها میرسد.شاید این سوال برای شما پیش آید که چرا کولر گازی دربانه ارزانتر می باشد؟ که در ادامه به پاسخ این سوال به صورت موردی تشریح میکنیم.

 

کیفیت کولر گازی در بانه

1-حذف واسطه: همانطور که همه ما میدانیم یکی از عمده دلایل گران بودن کالاهای مخالف ورود واسطه و یا همان دلال به چرخه تولید تا عرضه می باشد که متاسفانه به دلیل عدم وجود نظارت دستگاه های مربوطه،قیمت کالاهای مورد نیاز مردم با وجود واسطه تا حد چشمگیری افزایش می یابد. ولی در مرکز خرید بانه کالاهای عرضه شده بعد از ورود به کشور از مرزها بدون واسطه به دست مصرف کنندگان می رسد که همین امر موجب کاهش قیمت و یا به عبارت دیگر جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت کالا می شود.

2-حذف پرداخت عوارض و مالیات: یکی از دلایل افزایش قیمت کالاهای وارداتی اضافه شدن هزینه گمرک و مالیات بر ارزش افزوده می باشد که گاها باعث افزایش 100 درصدی قیمت واقعی کالای وارداتی می باشد. کولر گازی هایی که در بانه به فروش می رسد دیگر این گونه موارد شامل آن نمی شود .وقتی کولر گازی یا هر کالای دیگر از مرزهای ایران وارد می شود با قیمت واقعی خود به فروش می رسد و همین امر دلیل ارزان بودن کولر گازی در بانه می باشد.

دلایل کیفیت کولر گازی در بانه

افرادی که تا بحال تجربه خرید کولر گازی از بانه را نداشته اند همیشه این سوال برایشان پیش آمده که آیا دلیل ارزان بودن کولر گازی در بانه کیفیت کم آن می باشد یا نه؟ برای پاسخ به این سوال به موارد زیر توجه کنید

1-در سال های گذشته تعداد زیادی کولر گازی در بانه به فروش می رسد و هرچقد که به جلو می رویم شاهد روز افزون تعداد فروش این کالای اساسی توسط مردم ایران زمین هستیم.یکی از دیگر دلایل این مقدار از فروش کولر گازی در بانه کیفیت بالای آن می باشد.نکته قابل توجه دیگر این است که ،افرادی که در سال های گذشته از کولر گازی های ما استفاده کرده اند به دلیل کیفیت بالای کولر گازی و همچنین ارائه خدمات و صداقت ارسال کالا، مارا به وابستگان و دوستان خود برای خرید کولر گازی معرفی میکنند. این امر یکی از افتخارات فروشگاه کولر گازی بانه(حبیبی) به شمار می رود.

2-همه ما میدانیم که شرکت های خدماتی تنها دستگاه هایی را گارانتی می کنند که اصالت و کیفیت آن قابل قبول باشد. زیرا شرکت های خدمات پس از فروش در صورت گارانتی کردن کالای فیک و بی کیفیت باید هزینه های تعویض و تعمیر قطعات را باید متحمل شوند.یکی دیگر از دلایلی که کیفیت کولر گازی در بانه را تضمین میکند همکاری و گارانتی کولر گازی ها در بانه توسط شرکت های معتبرخدمات پس از فروش می باشد.

نکته مهم: توجه داشته باشید حتما کولرگازی هایی که توسط شرکت های خدماتی معتبر گارانتی می شوند را خریداری کنید.

 

مطالب مرتبط:

فرق کولرگازی اینورتر وی(Inverter V) با کولرهای دی.سی اینورتر(DC Inverter)

نحوه پایین آوردن مصرف برق در کولر گازی

مقایسه کولر گازی پنجره ای با اسپیلت

محبوب بودن کولر گازی اسپلیت

دلایل خاموش شدن کولر گازی

نحوه انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ

مزایای کولر گازی در سلامت جامعه

تاثیر افزایش قیمت دلار بر روی کولر گازی

چرا کمپرسور کولر گازی کار نمیکند

معرفی انواع کمپرسور کولر گازی

 تفاوت مبرد های کولر گازی و یخچال

کولر گازی پرتابل

چگونه بفهمیم کولر گازی چند وات مصرف دارد

 کولر گازی دو پنله

چگونه بفهمیم کولر گازی چند وات مصرف دارد

کولر گازی جنرال  2019 اینورتر

کولر گازی های جدید 2019

کولر گازی کنگان

کولر گازی دیلم

برنامه شبیه ساز ریموت کنترل کولرگازی

هزینه مصرفی برق کولر گازی 30000

نمایندگی ها

عمده فروشی ها